Бруківка: рекомендації по вибору та правильній експлуатації .

  • Не використовуйте популярні розчинники і хімікати для видалення з поверхні бруківка забруднень, особливо якщо такі засоби не вважаються спеціально призначеними для чищення поверхонь зі штучного каменю. Очищення покриття повинно здійснюватися м’якими щітками та струменем води під напором або спецзасобами.
  • Не очищайте від льоду і снігу мощену поверхню скребками або металевими щітками, а також металевими лопатами та ломами, адже Ви можете пошкодити тротуарне покриття.
  • Не посипайте поверхню, яка вимощена тротуарною плиткою, взимку сіллю або різними сольовими сумішами, тому що це згубно впливає на термін експлуатації тротуарного покриття.
  • Головний параметр вибору товщини плитки- це функціональне призначення ділянки, яка підлягає замощенню. При влаштуванні пішохідних доріжок, зон відпочинку досить товщини плитки в 45 мм, для заїздів, парковок автомобілів рекомендується використовувати плитку товщиною 60-80 мм. На ділянках призначених для руху вантажного транспорту необхідно застосовувати тротуарну плитку товщиною 80 мм, бажано з зубчастим профілем, що розрахована на рівномірне розподілення поздовжніх та поперечних навантажень. Однак  дане покриття не призначене для проїзду важкого колісного транспорту (навантаження на вісь більш ніж 12 т) та гусеничного транспорту.
Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s